Kaczmarek gościem w Wandzie

W dniu dzisiejszym do zespołu Wandy Kraków. dołączył Daniel Kaczmarek. Wychowanek Unii Leszno miał bardzo małe szanse na ligowe starty w Ekstralidze, stąd też postanowił spróbować swoich sił w najniższej klasie rozgrywkowej. Daniel reprezentować będzie nasz zespół na zasadzie gościa.

Czytaj dalej

Kontrakty warszawskie

Jak poinformowali na facebooku działacze krakowskiego klubu zostały zawarte trzy kontrakty warszawskie. Z ekipą Wandy umowami bez aneksu finansowego związali się Duńczycy: Kasper Lykke Nielsen oraz Jonas Raun. Trzecią umowę warszawską parafował doskonale znany kibicom Paweł Hlib, z którym nie jest wykluczony w przyszłości aneks finansowy, ale tylko w sytuacji jeśli ten zawodnik będzie dobrze przygotowany do sezonu pod względem fizycznym i sprzętowym. Czytaj dalej

Mikołajkowe kontrakty w Krakowie

Jak poinformowali działacze krakowskiej Wandy zostały podpisane kolejne kontrakty z zawodnikami. W ekipie Wandy pozostaje na kolejny rok ulubieniec krakowskiej publiczności Rafał Trojanowski. Oprócz podpisania kontraktu z popularnym „Trojanem” parafowano także umowę z Karolem Baranem. Ten sympatyczny żużlowiec przez ostatnie 5 lat reprezentował barwy KMŻ Lublin, a w przeszłości wielokrotnie na torze w Nowej Hucie pokazywał się z bardzo dobrej strony.
Czytaj dalej