Jedziemy do Piły!

Na najdalszy a zarazem na jeden z najciekawszych wyjazdów jaki Nas czeka w nadchodzącym sezonie zapraszamy do odległej o 550 kilometrów Piły. Zaczynamy zapisy!

Już dawno informowaliśmy jak ważny jest to dla nas wyjazd i jakie koszta mogą się z tym wiązać. Wielu z Was deklarowało chęć uczestniczenia w wyjeździe, także trzymamy za słowo i zapraszamy na zapisy. Inauguracja sezonu nie przypada na okres wakacyjnych urlopów, czas na odłożenie pieniędzy był co najmniej od chwili poznania terminarza rozgrywek, a więc nic nie stoi na przeszkodzie byśmy pojawili się tam w „rekordowej” jak na Nas liczbie. Koszt wyjazdu wynosi 99zł i obejmuje transport w obie strony autokarem klasy lux. Terminy osobistych zapisów: podczas wszystkich treningów/ sparingów/zawodów na krakowskim owalu. Zapisy drogą mailową: kibicewandy@gmail.com – podajemy imię i nazwisko/nr PESEL/ nr telefonu. W wiadomości zwrotnej otrzymacie wszelkie niezbędne dane do dokonania przelewu.

PS. W przypadku niewykorzystania wszystkich miejsc w autokarze, będzie możliwość pojechania mniejszym środkiem transportu w kwocie (165zł?) od osoby. Z tego też powodu bardzo prosimy podczas zapisów zadeklarować czy wyrażacie chęć wyjazdu w tej kwocie.

podczas zapisów podajemy: IMIĘ I NAZWISKO/PESEL/NR TELEFONU. Nie prowadzimy jakiejkolwiek słownej rezerwacji miejsc. Wpłata=miejsce zapewnione.