Pierwsza liga, pierwsze wzocnienia!

Ostatnie dni przynoszą nam coraz lepsze wieści dotyczące naszego klubu. Po długim okresie niepewności, związanym z zamieszaniem jakie ma miejsce w polskich ligach żużlowych w końcu pojawiły się oficjalne decyzje. Od sezonu 2015 Wanda Kraków startować będzie w pierwszej lidze! Na tym jednak nie koniec niespodzianek…

Więcej na ten temat możecie doczytać pod tym linkiem. Wyższa liga to oczywiście dużo większe wyzwanie zarówno finansowe jak i organizacyjne. Nasi działacze jak się zdaje trzymają jednak rękę na pulsie – wczoraj klub na swojej oficjalnej stronie poinformował o pozyskaniu nowego sponsora strategicznego. Jest nim znany w całym kraju popularny operator sieci telefonii komórkowej – firma PLAY.

Z kolei dzisiaj pojawiło się nazwisko naszego nowego żużlowca – to Andriej Karpow. W minionym sezonie reprezentował on barwy GKM’u Grudziądz i ze średnią 1,724 uplasował się na 28. miejscu w ogólnej statystyce sklasyfikowanych pierwszoligowców.

Warto także nadmienić, że klub przygotował nową odsłonę swojej oficjalnej strony internetowej, na którą serdecznie zapraszamy. Czekamy na kolejne pomyślne wieści!