Ważne informacje dot. wszystkich osób wybierających się do Rybnika

W związku z awansem do wyższej klasy rozgrywkowej czeka nas kilka zmian dotyczących organizacji wyjazdów, które wynikają z zapisów w regulaminie Nice PLŻ 1.
UWAGA:
W związku z otrzymaną informacją od klubu z Rybnika, która dotyczy naszego uczestnictwa w wyjazdowym spotkaniu dnia 12.04.2015r. podajemy co następuje:

 

1. Do wejścia na sektor gości w Rybniku upoważnione są tylko i wyłącznie osoby widniejące na naszej liście, która zostanie wysłana dnia 9 kwietnia do organizatora spotkania. Wszystkie osoby które wybierają się na ten mecz, do dnia 8.04.2015 do godz.20:00 zobowiązane są podać nam potrzebne informacje (patrz niżej).

2.Każda osoba musi zadeklarować jaki bilet kupuje:

  • Normalny: 27 zł
  • Ulgowy: 17 zł (uczniowie oraz studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści). W przypadku biletu ulgowego należy posiadać ze sobą dokument uprawniający do zniżki

3. WYJAZD AUTOKAROWY: Koszt 25zł – Przy zapisie podajemy Imię i nazwisko / PESEL/rodzaj biletu/tel.kontaktowy. Bilet opłacany jest w autokarze w drodze do Rybnik. Dodatkowe informacje na ten temat pod tym linkiem.

4. WYJAZD PRYWATNYM SAMOCHODEM: W celu wejście na sektor gości podajemy Imię i nazwisko/PESEL/rodzaj biletu/tel.kontaktowy. Bilety muszą być opłacone maksymalnie do dnia 8.04.2015 do godz.20:00. Bilety odbieracie od osób organizujących wyjazd autokarowy w dniu meczu przed sektorem gości. Osoby, które nie opłacą biletu do dnia 8.04.2015 do godz.20:00 nie zostaną wpisane na listę.

Zgłoszenia do organizatorów wyjazdu:

  • TELEFON: 888 34 77 33
  • MAIL: kibicewandy@gmail.com

Zapisy na wyjazd prowadzone będą także, podczas zaplanowanych treningów i sparingów naszej drużyny.


OSOBY, KTÓRE NIE ZASTOSUJĄ SIĘ DO POWYŻSZYCH WYTYCZNYCH W PRZYPADKU NAPOTKANIA JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW Z WEJŚCIEM NA SEKTOR GOŚCI W RYBNIKU PRETENSJE MOGĄ MIEĆ JEDYNIE DO SIEBIE.


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/misza/public_html/wordpress/wp-includes/formatting.php on line 4819
Kategorie: Wyjazdy. Autor: no04. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.