Zapisy na wyjazd do Ostrowa!

Już 10 maja czeka nas wyczekiwany powrót do Ostrowa Wielkopolskiego na mecz z tamtejszą Ostrovią. Na temat rangi tego spotkania powiedziane zostało już chyba wszystko więc przejdźmy do konkretów.

Cena: wyjazdu to 35 pln + bilet na mecz. Ceny biletów to 27 za normalny i 20 za ulgowy. Aby zapisać się na wyjazd wyślij e-mail na adres: kibicewandy@gmail.com o tytule ?WYJAZD – OSTRÓW?, w treści podając: NAZWISKO, IMIĘ, PESEL, nr.tel.kontaktowy, rodzaj biletu. Otrzymasz mail zwrotny z danymi do przelewu oraz niezbędnymi informacjami

Info oraz zapisy telefonicznie: 888 34 77 33. Dzwonić najlepiej w godzinach popołudniowych.

Zapisy osobiste będą prawdopodobnie prowadzone w weekend na stadionie, wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na naszym fanpage’u FB.

Godzina wyjazdu zostanie podana, kiedy potwierdzona będzie już godzina rozpoczęcia meczu w Ostrowie.

Nie zwlekajcie – zapisy zamykamy 5 maja. Zasady wejścia na stadion są takie same jak w Rybniku jednak tym razem ze względu na wiele czynników nie podejmujemy się organizacji wejścia na sektor dla osób które chciałyby się wybrać prywatnym transportem (nie polecamy). WSZYSCY DO AUTOKARU!

A w zeszłym sezonie bawiliśmy się tam tak…


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/misza/public_html/wordpress/wp-includes/formatting.php on line 4819
Kategorie: Wyjazdy. Autor: no04. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.