Rozpoczynamy sezon i wracamy na szlak!

Koniec wakacji! Budzimy się z zimowego snu. Wraz ze startem sezonu wraca to co jest solą naszego kibicowskiego życia czyli – wyjazdy. Na pierwszy ogień (po wielkim cyrku organizacyjnym jaki zafundowała nam czcigodna komisja) trafiła nam się Bydgoszcz w której gościliśmy już w ubiegłym sezonie. 3 kwietnia w niedzielę zagościmy ponownie nad Brdą zatem nie owijając w bawełnę – rozpoczynamy zapisy! Szczegóły na grafice poniżej.

 

 

Nowy sezon oznacza jak zwykle nowe wyzwania. W roku 2016 przyjdzie nam zwiedzić nie 6 a minimum 10 żużlowych stadionów. Część z nich doskonale znamy z poprzednich lat ale znajdzie się kilka nowych takich jak Rzeszów, Gdańsk czy Częstochowa. W trosce o usprawnienie naszych wojaży i o przekonanie jeszcze większej ilości osób do regularnych wyjazdów za naszą drużyną poczyniliśmy kilka zmian i usprawnień. Szczegóły – niebawem – a zapisywać się do Bydgoszczy możecie już od tej chwili!


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/misza/public_html/wordpress/wp-includes/formatting.php on line 4819
Kategorie: Wyjazdy. Autor: no04. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.