Mistrzowski weekend krakowskich stranieri

Mimo iż na krakowskim torze od dłuższego czasu nie słychać już ryku żużlowych maszyn to dla zawodników za których przez cały sezon trzymaliśmy kciuki sezon jeszcze się nie zakończył, nadal  się ścigają i to z dużym powodzeniem. Po tytuły mistrzowskie sięgnęło aż trzech zagranicznych reprezentantów Wandy w sezonie 2012. Na najwyższych stopniach podiów stanęli : Andriej Kudriaszow, Tobias Kroner i Vaclav Milik.

Andriej Kudriaszow wywalczył na torze w Bałakowie tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Rosji na sezon 2012. Na kolejnych medalowych pozycjach znaleźli się Ilja Czałow i Maksim Łobzenko.

W sobotę na torze w Teterow rozegrano finał indywidualnych mistrzostw Niemiec. Złoty medal wywalczył Tobias Kroner, który w wyścigu dodatkowym pokonał Christiana Hefenbrocka.

Vaclav Milik z kompletem 15 punktów zdobył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Czech do lat 19. Finał tych rozgrywek odbył się w sobotę na torze w Svitavach. Srebrny krążek wywalczył Eduard Krcmar.

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/misza/public_html/wordpress/wp-includes/formatting.php on line 4819
Kategorie: Zawodnicy Wandy. Autor: no04. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.