KONKURS: Jedź za darmo do Ostrowa!

Zgodnie z obietnicą – ruszamy z kibicowskim konkursem! Ba ! Zaszalejmy – z dwoma na raz! Nagrodą jest wyjazd na mecz wyjazdowy do ukochanego przez nas Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie podobno 10 maja nasza drużyna ma zmierzyć się z tamtejszą Ostrovią (podobno bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo…). Wszystko całkowicie FREE (przejazd + bilet). Druga nagroda to wyjazd do Łodzi 4 kwietnia. Co należy zrobić?

Darmowy wyjazd do Ostrowa wraz z biletem przypadnie osobie, która wykaże największe zaangażowanie w doping podczas niedzielnego meczu z Lokomotivem Daugavpils. Wybór szczęśliwego wyjazdowicza należy do osób odpowiedzialnych za organizacje wyjazdu/prowadzenie dopingu i zostanie on dokonany zaraz po 15 biegu na meczu z Łotyszami. Lepszej motywacji do zdzierania gardła na meczu chyba jeszcze nie mieliście!

Darmowy wyjazd do Łodzi dla zgarnie osoba, która zapisze najwięcej znajomych na wyjazd do Ostrowa. W przypadku gdy dwie lub więcej osób zapisze równą liczbę znajomych wygrywa ta osoba która dokona tego wcześniej. Szczegóły dotyczące zapisów – niebawem ale ruszamy z koksem już podczas niedzielnego meczu.

Jak widzicie nagrody są bardzo atrakcyjne (bo chyba nie ma cenniejszej rzeczy niż wyjazd za ukochaną drużyną), więc jeśli macie ochotę pojawić się na meczu w którymś z wyżej wymienionych miast (tak, wiemy jak to brzmi ale wsi spod Kalisza ktoś jakimś cudem nadał prawa miejskie już w XV w. n.e. i tak już zostało…) całkowicie na krzywy ryj i all inclusive – wykażcie się i pokażcie na co Was stać!

Z kibicowskim pozdrowieniem

CI CO ZWYKLE – widzimy się w młynie!


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/misza/public_html/wordpress/wp-includes/formatting.php on line 4819
Kategorie: Akcje, Kibicowsko. Autor: no04. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.